ЗАПРОШУЄМО НА ПРЕМ’ЄРУ!

14 вересня, в 11 і 13 годин в нашому театрі відбудеться прем’єра вистави для дітей та їх батьків — «СОНЯЧНИЙ ПРОМІНЬ». Глядачів чекає весела, лірична і дуже добра історія з незвичайним дуетом головних героїв.

Муф — це дуже добре, веселе і енергійне мишеня, ось тільки воно дуже самотнє: навіть в хованки йому доводиться грати з самим собою. Але одного разу в темному підвалі Муф несподівано зустрічає прекрасну порцелянову балерину Пітт, яку господарі будинку принесли сюди разом з іншими непотрібними їм речами. Муф і Пітт — дуже різні, але їх об’єднає справжня дружба, яка зародиться прямо на ваших очах. Дружба дозволить героям творити справжні чудеса, і завдяки їй в їх темний підвал загляне чарівний сонячний промінь, що змінює життя на краще.

Вистава створена за п’єсою румунського драматурга Атанаса Попеску. Режисер-постановник — Інна Руді. Художник-постановник — заслужений діяч мистецтв України Світлана Прокоф’єва, над музичним оформленням працював заслужений діяч мистецтв України Сергій Золотарьов, хореограф-постановник — Марина Замчевська. У виставі беруть участь: заслужений артист України Іван Цуркан, Марина Замчевська, Ірина Яцюк і Сергій Граур.

Чекаємо вас на прем’єрі!

Премьеры