ПАМ’ЯТКА ГЛЯДАЧАМ

Приходьте вчасно

Відвідування театру — це маленьке свято для дорослих і дітей. Щоб не зіпсувати його ні собі, ні іншим, потрібно дотримуватися кількох нескладних правил театрального етикету, які ми маємо честь сьогодні Вам нагадати:

  1. ПРИХОДЬТЕ ВЧАСНО

               «Точність — ввічливість королів і обов’язок всіх добрих людей» (Людовик ХІV)

На виставу необхідно приходити заздалегідь — за 20-30 хвилин до початку. Це дасть Вам час побувати в нашому чарівному Королівстві кривих дзеркал, познайомитися з ляльками на нашій виставці, придбати ексклюзивні іграшки та талісмани ручної роботи в нашій сувенірній крамниці і сфотографуватися в наших чарівних інтер’єрах з персонажами вистав нашого театру.

Якщо ж Ви все ж з якоїсь причини спізнилися, і вистава вже йде — пред’явіть квиток і сідайте на найближче вільне місце, яке Вам покаже адміністратор, щоб не заважати глядачам, які прийшли вчасно.

  1. ТРИ ДЗВІНКА

ПЕРШИЙ ДЗВІНОК означає, що вхід до глядацької зали відкритий, і глядачі, що прийшли заздалегідь, можуть проходити на свої місця.

ДРУГИЙ ДЗВІНОК означає, що потрібно поспішати на свої місця — спектакль ось ось-почнеться. Якщо Ви увійшли до зали, коли Ваш ряд вже заповнений — проходите до свого місця обличчям до глядачів. При цьому доречно вибачитися перед глядачами, які вже сидять, за незручність і подякувати їм, якщо вони підіймаються, щоб дати Вам пройти.

ТРЕТІЙ ДЗВІНОК звучить безпосередньо перед початком вистави. Він означає, що потрібно припинити всі розмови, відключити звук телефону і зосередитися на тому, що відбувається на сцені.

Театральна вистава — це таїнство, яке не можна порушувати шумом і суєтою, тому в багатьох театрах світу вхід до зали після третього дзвінка категорично заборонений. У нашому театрі вхід після третього дзвінка можливий лише при дотриманні умови, викладеної в пункті 1 цієї Пам’ятки. Сподіваємося на Ваше розуміння.

  1. В ТЕАТРІ НЕМАЄ ПОПКОРНУ

Поясніть Вашій дитині, що театральний етикет КАТЕГОРИЧНО ЗАБОРОНЯЄ вживання будь-якої їжі і будь-яких напоїв в театральному залі під час перегляду вистави. Це правило стосується як дітей, так і їхніх батьків. При відвідуванні театру голод і спрагу слід вгамовувати заздалегідь.

  1. ЧИХАТИ НА ВСІХ ?! ЦЕ НЕ ПРО ВАС!

Чхання і кашель в театрі сьогодні — вже не просто шум, а справжній сигнал тривоги! Тому якщо Вашій дитині або Вам нездужає, краще пропустити виставу. Бережіть своє здоров’я та здоров’я оточуючих!

  1. КВІТИ ДЛЯ АКТОРІВ

Якщо Ви хочете вручити квіти акторам — це можна зробити під час фінального поклону — але не раніше! При цьому фотографування і селфі з акторами під час поклону недоречно — просимо поставитися до цього правила з розумінням.

 

Пам’ятайте і дотримуйтеся цих нескладних правил! Будьте ввічливі — і вчіть ввічливості Вашу дитину з самого раннього дитинства!

Чекаємо Вас на наших виставах!

Премьеры