ПАПІР

Прем'єра – 28 травня 2017 р.

Автор вистави – Олександр Горенштейн
Пластичне рішення – Олег Гусаренко

«Нові форми потрібні, а якщо їх немає, то краще нічого не потрібно», — так висловлює своє ставлення до театру персонаж п’єси Чехова «Чайка».
Спектакль-перфоманс ПАПІР
У сучасному театрі все більше і більше користується популярністю змішання стилів та напрямків. У режисерському кріслі розташовується сценограф, художник чи дизайнер, який підпорядковує всі складові театру формі. У перформансі – інсталяції автор створює картини, в яких актор є такою ж частиною вистави, як і будь-який інший предмет. Перформанс характеризується певним викликом, провокацією та підпорядкуванням формі. В Україні не так легко знайти подібні вистави. Однак на «Гоголь-Fest» дуже часто можна побачити різноманітні театральні інсталяції.
ПАПІР – візуально-музична історія, що складається і з 13 окремих сюжетів, об’єднаних вічними темами: Хто ми? Звідки ми? Що для нас Самотність? Марність наших спроб та упертість людей у робленні марного. Червоною ниткою через всю виставу проходить тема протистояння Одного та Натовпу. Ми чуємо «стогін пораненої душі», бачимо виплески миттєвих пристрастей… і людина – основний двигун… і іноді виникає Хаос, як константа нашого розвитку…
1. Початок (З Нічого народжується Щось…)
2. Метеорити (Перший релігійний досвід…)
3. Міф про Сізіфа
4. Міф про Ікара
5. Ми (Убивши Особу, товариство з почестями її поховає і … займеться наступними)
6. Скандал (Світ прекрасний! Щоранку чудово! т.к символізує Початок… народження.. світло.. І як же людський мурашник змінює прекрасне на потворне, творення на знищення, світло на темряву…)
7. Money (Світом правлять гроші… і вони його знищують…)
8. Створення кумира (За всіх часів люди створюють собі кумира і поклоняються йому, руйнують, створюють нового і знову поклоняються, і знову руйнують…)
9. Сліпі (Люди сліпі та глухі… І якщо вони не прозріють світ буде зруйнований…)
10. Танго-самотність (Тема самотності, пошуку, турботи. Ілюзії правлять нами …)
11. Самотні серця (Не покидай мене, мені сумно на самоті…)
12. Ми хто? (Ми всі частини єдиного цілого…)
13. Фінал (Прийдіть до мене…)

У спектаклі беруть участь:
засл.артистка України Ніна Лук’янченко, засл.артист України Валерій Стрілець, Анатолій Лук’янченко, Тетяна Стрілець, Ангеліна Сміян, Дмитро Павлов, засл. артистка України Ольга Чабан, Андрій Кулішов, засл.артист України Іван Цуркан, Роман Гусь, засл.артист України Станіслав Михайленко, Тетяна Щербетова, Марина Замчевська, Олександр Богданович, Ірина Яцюк, Вадим Горбаньов.

Previous Image
Next Image

Тривалість вистави – 1 година 10 хвилин.

Премьеры